Sukces w fizjoterapii

szkolenia fizjoterapiaWielu młodych ludzi studiujących fizjoterapię w momencie zdobycia dyplomu i tytułu magistra, czeka ogromne rozczarowanie. Tradycyjna edukacja akademicka to w dzisiejszych czasach za mało.

Co się więc liczy?

Pisząc CV musimy pamiętać, że konkurencja często bywa bardzo duża. Musi się więc wyróżniać. Dobrze jest jak najwcześniej postarać się o jakieś doświadczenie zawodowe czy dodatkowe szkolenia Fizjoterapia (np. na Reha Kursy) staje się coraz bardziej popularnym kierunkiem kształcenia. Nie trudno więc wyszukać oferty zajęć dodatkowych poszerzających wiedzę. Biorąc, w nich udział pokazujemy, że jesteśmy ambitni i naprawdę zainteresowani tematem.

Jak poradzić sobie z kosztami?

Kursy dla rehabilitantów nie należą do tanich. Pamiętajmy jednak, że inwestycje w edukację zawsze procentują — chociaż nie od razu. Warto również orientować się w możliwościach swojej uczelni. Często zdarza się, że ośrodki akademickie wychodzą studentom naprzeciw, organizując różnego rodzaju fizjo kursy. Łatwo jest również uzyskać częściowy zwrot kosztów od dziekana wydziału. Wystarczy napisać odpowiednie pismo i wystarczająco umotywować potrzebę uczestnictwa w takich zajęciach. Możliwości jest więc wiele, trzeba tylko chcieć i próbować.

Tagged